קראתם את הכתבה על חוג האנגלית לילדים שלנו?

February 28, 2014

אנגלית טובה הפכה מזמן לתנאי בסיסי בהרבה מאוד מקצועות בשוק התעסוקה, שלא לומר לכלי משמעותי שפותח דלת להזדמנויות רבות בחיים. מה כל זה קשור לתינוק הקטן שלך שאפילו "אמא" עוד לא יודע לומר? המון, לפחות לפי יפית עידו-גרינאפל והמחקרים שהיא מציגה בפנינו.

 

"עד גיל 10 חודשים התינוק שלך קולט את הצלילים והקולות שסביבו, ללא הבחנה", מספרת עידו-גרינאפל "מחקרים מצאו שהחל מגיל 10 חודשים תינוקות מאבדים את רגישותם לצלילי שפה שאינה שפת האם שלהם אליה נחשפו. כלומר, יש לנו חלון הזדמנויות חשוב מהלידה ועד גיל 10 חודשים במהלכו כדאי לחשוף את התינוק כמה שאפשר לצלילי שפות שונות, וזאת כדי לאפשר לו לרכוש בעתיד שפה נוספת בקלות יתרה וללא מבטא זר".

 

עידו-גרינאפל היא אמא לצור בן 8 החודשים, והבאתו לעולם שינתה את חייה. "כל מה שרציתי זה לתת לילד שלי את הטוב ביותר, ומשרה מלאה כעורכת דין במשרד מוביל, לא אפשרה את זה". היא החליטה לעזוב את משרת החלומות, ולהתמקד בלהעניק לילדה את הטוב ביותר. "מכיוון שאנחנו חיים בעידן גלובאלי, הטוב ביותר כולל, לדעתי, להעניק לילדי שליטה בשפה האנגלית כשפת אם. משלא מצאתי שום חוג אנגלית לתינוק קטן כל-כך, החלטתי לפתח עבורו חוג אנגלית פרטי שלי ושלו בבית. משם נולד הרעיון להקים את לינגווי – שיעניק פתרון לעוד אמהות כמוני המעוניינות לתת לתינוק שלהם את המתנה האדירה הזו".

 

להמשך קריאת הכתבה: http://www.mako.co.il/ninemonth-parenting-guide/Article-04f6a5290346441006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1165625875

Please reload

Featured Posts

מה המורה לאנגלית בביה"ס מלמדת את הילד שלי?

January 4, 2015

1/9
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2019. Lingui, LTD. All rights reserved.